Canım Anne

Anlatımlı İğne Oyası Modelleri ve Havlu Kenarları elisihobiler.com’da

Anlatımlı İğne Oyası Modelleri ve Havlu Kenarları elisihobiler.com’da

Bu yazımızda sizlere iğne oyaları ile yapılan el işleri paylaşımında bulunan el işi hobiler sitesini tanıtacağım.

El işi hobiler sitesinde danteller, örgüler, dekorasyon, hobiler ve el işleri gibi kategoriler bulunmaktadır. İçerisinde en çok dikkat çeken kategori ise iğne oyaları kategorisidir. Günümüzde iğne oyaları ile uğraşan binlerce bayan bulunmaktadır. İğne oyası ile yapmış oldukları el işleri ile para kazanıp evini geçindiren hanımlar dahi var. Bu sitede iğne oyası öğrenmek isteyen bayanlar içn anlatımlı oyalar, yeni örnekler arayanlar için ise yüzlerce oya örneği bulunmaktadır. Siteye sürekli yeni oyalar ekleniyor. 

2wdrbwl

İğne oyası ile yapılmış olan havlu, yazma, tülbent, tesbih ucu ve diğer işlere iğne oyaları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yüzlerce oya modeli ve anlatımları bu kategoride yer alıyor. Çeyizlik kızların çeyiz bohçalarını hazırlamadan bu siteye girip iğne oyası modellerine göz atmanızı öneriyoruz.

1pf8rr

İğne ile süslenen havlular da el işi hobiler sitesinde yer alıyor. Kenar dantelleri iğne oyası ile süslenmiş havlu örnekleri ve anlatımlı havlulara da havlu kenarları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Birçok havlunun nasıl yapıldığı da yine bu kategoride detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Sizlerde eğer el işleri ile uğraşıyorsanız ve yeni şeyler öğrenmek istiyorsanız www.elisihobiler.com sitesini ziyaret etmelisiniz. Anlatımlı örnekleri ile ziyaretçilerinin yeni örnekler öğrenmesi için sürekli yayın yapan hobiler sitesini sık sık ziyaret ederek sizlerde birşeyler öğrenebilirsiniz. Daha fazlası için siteye girip detaylıca incelemenizi öneriyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın