Çilek Kız Amigurumi Yapılışı

 • 14 Nisan 2015
 • 4.263 kez görüntülendi.
Çilek Kız Amigurumi Yapılışı

Çilek Kız Amigurumi Yapılışı

Merhabalar sevgili arkadaşlar…

Kız çocuklarımızın çok sevdiği , Şeker Kız yada diğer bir isimleÇilek Kız Örgü Oyuncak Yapılışını Editörlerimizden Fatma HanımınBize göndermiş olduğu tarifi sizler ile paylaşmanın uygun olduğunu gördüm. Bu konuda o kadar cimri insanlar var ki tariflerini kimseyle paylaşmıyorlar. Bizlerde onların aksine bu ve bunun gibi tariflerin paylaşımını çoğaltmak istiyoruz.Çünkü Örgü işlerini Ülkemiz de yaygınlaştırmak istiyoruz. Örgü Hobidir, Örgü Aşktır, Örgü Sevdadır. Bunları dikkate alarak bugün örgüye başlayabilirsiniz. Hepinize kolay Gelsin.

Çilek-Kız-Amigurumi-Yapılışı

Çilek-Kız-Amigurumi-Yapılışı-Kafa

Çilek-Kız-Amigurumi-Tarifi

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. ayşegül dedi ki:

  Kızım gece gece çilek kız diye tutturdu.Tarifi bulunca çok mutlu oldum.Teşekkürler….

 2. Cassandra King dedi ki:

  I can’t read the pattern not in English. I thought be nice to have an English version of pattern

  1. Güzel Annem dedi ki:

   Thank you for your attention, But not at the moment the English version of amigurumi doll pattern. I’m sorry. :(

 3. Zishan Akbey dedi ki:

  Yukarıdaki yazınızdan “cimri insanlar” deyiminizden dolayı sizi kınıyorum! Yayınlamış olduğunuz orijinal çilek kız fotoğrafının sahibini ve sitesini tanıyorum, sitesinde bir çok free pattern/ ücretsiz tarifler veriyor. Çilek kız tarifi ücretlidir ve paylaşılması yasaktır, bunu sizde çok iyi biliyorsunuz.
  Ayrıca yukarıdaki yazınızın bir ucunun, bu doğaçlama yapılmış “Şeker kız” tarifini ve videolarını sizinle paylaşan çok sevdiğim ve saydığım Fatma hanıma değeceğini düşünmemenizi saygısızlık olarak görüyorum.
  Umarım hatanızı kabul eder ve bu bayanlardan özür dilersiniz.
  Saygılarımla.

  1. Güzel Annem dedi ki:

   Merhabalar sitemizde hem videolu hemde yazılı ücretsiz olarak tarif vermekteyiz. Biz ücret istemiyoruz.Bu çalışma doğaçlama ve %100 özün çalışmadır. Rus veya başka bir sitenin tarifi değildir.Fatma hanım gerek sayfasında gerekse sitemizde ücretsiz tarif paylaşımı yapmaktadır. Bizim bahsettiğimiz cimri insanlar kelimesi işi gücü ticarete dökmüş, yapılan yorum ve mesajlara cevap vermeyen sadece para maksatlı örgü ören kişileri bahsetmiştim.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın